VALİ BEKTAŞ; “HERKESİN BİRBİRİNİN KATKISINA İHTİYACI VAR”

10 Aralık 2014 Çarşamba, 15:42

Manisa Ak Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ve yönetim kurulu üyeleri Vali Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret etti.

Manisa Ak Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Tonguç,  “Seçimle geldiğimiz yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte ilk sizleri ziyaret etmek istedik. Bundan önceki atandığımız dönemde, Manisa’ya yeni atandığınızda sizlere ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunmuştuk. 2013 yılında Ağustos ayında atama ile gelmiştim. 15 Kasım 2014 genel merkezimizin takdiri ile seçimle genel kurula gittik. Birbirinden değerli arkadaşlarımızla birlikte yeni bir yönetim kurulu oluşturduk. Yeni yönetim kurulumuzla birlikte de ilk ziyaretimizi sizlere yapmak hem de arkadaşlarımızı sizlere tanıtmak istedik” dedi.

Vali Erdoğan Bektaş da ziyaretten memnun olduğunu belirterek, “Yeni seçilmenizden dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Yeni seçimli genel kuruldan seçilerek çıktınız, hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyoruz. Önümüzde bir genel seçim var. Yavaş yavaş seçim ortamına, seçim psikolojisine giriyoruz. Seçim, demokrasinin önemli kurumlarından birisi ve bu insanlığın yeni geliştirdiği önemli kazanımlarından, demokratik araçlardan birisi. Burası şehzadeler şehri. Eskiden yetki değişiminin nasıl olduğunu en iyi Manisalılar biliyor. Savaşlar çıkıyordu, insanlar ölüyordu. İnsanlık 50-100 yıl içerisinde demokratik bir çerçeve içerisinde yetki değişimini seçime bağladı. Artık kazasız, belasız yetkiler değişiyor. Yeni başkanlar gidiyor, yeni başkanlar geliyor, Başbakanlar değişiyor, hükümetler değişiyor. Bu çok güzel bir şey. Manisa çok zengin, gerçekten potansiyeli çok yüksek bir yer. Yapılacak çok iş var ve gerçekten herkesin, birbirinin katkısına ihtiyacı var. Sizin bize, bizim herkese ihtiyacımız var. Tüm siyasilerimizin çalışmalarına ihtiyacımız var. Umarız, herkesin mutlu olduğu bir şehir oluşturma çabasında başarılı oluruz. Ben tekrar ‘hoş geldiniz’ diyorum. Her birinizi ayrı ayrı kutluyorum” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir