SOMA’NIN YENİ KAYMAKAMI ALTINTAŞ’TAN VALİ BEKTAŞ’A ZİYARET

14 Ağustos 2015 Cuma, 14:32

Isparta’ya bağlı Yalvaç İlçe Kaymakamlığı görevinden Manisa’nın Soma İlçe Kaymakamlığına atanan Ahmet Altıntaş, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ı ziyaret etti.
Valilik makamında gerçekleştirilen ziyarette konuşan Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş, Soma’da görev yapmanın meslek hayatında çok büyük bir önemi olacağını vurguladı. Altıntaş, Somalılarla birlik ve beraberlik içinde ihtiyaç duyulan en iyi hizmeti sunmaya çalışacaklarını söyledi. Vali Bektaş da Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş’a yeni görev yerinde başarılar dileyerek, Soma’da önemli projelerin hayata geçirileceğini, yeni iş imkanları yaratmak için çaba harcandığını ifade edip Somalılara hizmeti süresince her zaman destek olacağını söyledi.
AHMET ALTINTAŞ’IN ÖZGEÇMİŞİ
Ahmet Altıntaş, 03 Mart 1969 Fethiye doğdu. İlkokulu Bekçiler köyünde, orta ve lise öğrenimini Fethiye’de tamamladıktan sonra 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 1993-1994 yılları arasında İstanbul Defterdarlığında görev yaptı. 1994 yılında Kaymakamlık sınavını kazanarak Eskişehir Kaymakam adayı olarak atandı. Konya- Hadim Kaymakam vekilliği, Niğde-Çiftlik, Van – Çatak Kaymakamlığı, Hakkari ve Rize Vali Yardımcılığı, Kahramanmaraş-Elbistan ve Isparta-Yalvaç Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. İyi derecede İngilizce bilen Altıntaş evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir