Şehzadeler Personeline Hizmet İçi Eğitim

17 Kasım 2014 Pazartesi, 16:02

Şehzadeler Belediyesi personel eğitimlerine devam ediyor. Şehzadeler Belediyesi İnsan kaynakları ve eğitim müdürlüğü belediye bünyesindeki personellerine eğitim semineri verdi. Elgin Kan Vakfında düzenlenen eğitim seminerinde, kurum içi iletişim ve belediyenin misyonu ve hedefleri hakkında sunumlar yapıldı. Seminerde konuşan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler ilçesinin büyük bir aileye çevireceklerini ifade etti.
Geçtiğimiz hafta sonu Ümmehan Elginkan Mesleki Eğitim Merkezinde düzenlen kurum içi eğitim seminerinde Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Belediye Başkan yardımcıları İsmail Önal, Ahmet Songüler, Jülide Çakır, Süleyman Çoban, birim müdürleri ve çok sayıda personel katıldı. İlk olarak Strateji Geliştirme müdürü Gülistan Yıldız Altunağa’ nın Başkanımızı tanıyalım ve başkan diyor ki sunumuyla başlayan seminer, Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in konuşmasıyla devam etti. Yeni kurulan belediye olmaları nedeniyle bu tür eğitim seminerlerinin sık sık yapılacağını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “ Öncelikle bu gün eğitim seminerine katılan tüm personelimize çok teşekkür ediyorum. Hepimizin bildiği gibi hayat bir okuldur. Beşikten mezara kadar öğrenme devam etmektedir. O nedenle bizlerde daha doğru ve daha kaliteli hizmetler suna bilmek için, sürekli kendimizi yenilemek mecburiyetindeyiz. Bunları yapmanın yolu da araştırmaktan, okumaktan ve eğitimlere katılmaktan geçiyor. Bu eğitimin başarılı ve verimli olacağına olan inancım tamdır. Bu gün bu eğitime destek veren tüm arkadaşlarımıza ve Elginkan vakfına ve değerli yöneticilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Şehzadeler’ e En İyi Hizmeti Hep Birlikte Yapacağız”

Şehzadeler ilçesini büyük bir aileye dönüştürmeyi hedeflediklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Bizim en büyük arzumuz birlikte yaşadığımız, havasını soluduğumuz bu güzel şehrimize birlikte hizmet etmektir. En iyi ve en güzel hizmeti nasıl yapabiliriz, milletimize hizmet ederken

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir