Şehzadeler Belediyesi öğretmenleri unutmadı!

24 Kasım 2014 Pazartesi, 16:16

Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler, Öğretmenler Günü nedeniyle Şehitler İlkokulu’ndaki öğretmenlere karanfil dağıttı.

Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ve Kültür Sosyal İşler Müdürü Enes Karataş, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile Şehitler İlkokulu’nda öğretmenlere karanfil dağıttı. Sınıfları tek tek dolaşan Başkan Yardımcısı Songüler, öğretmenlere Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in selamını ileterek karanfilleri takdim etti.

Öğretmenler Günü’nün, tüm öğretmenlerimiz için güzelliklerle geçmesini temenni eden Başkan Yardımcısı Songüler, “Böylesine kutsal görev yapan öğretmenlerimiz için bugün yaptıklarımız tabiki de az. Bizleri ve gelecek nesilleri yetiştiren öğretmenlerimiz bizlerin nezdinde her şeyin en güzeline layıklar. Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik şuan yurt dışında, ancak öğretmenlerimizi unutmadı ve bizlere bu görevi verdi.  Belediye bünyemizde oluşturduğumuz bisikletli arkadaşlarımız gün boyu okulları tek tek dolaşarak görev başında bulunan öğretmenlerimize çiçeklerini takdim edecekler” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir