Sanayi Odasından Başkan Çelik’e Ziyaret

12 Kasım 2014 Çarşamba, 12:59

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun,  Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mehmet Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Baki Kılıç, Murat Erbil, Manisa TSO Genel Sekreteri Tamer Balatlı ve Manisa TSO Başkan Danışmanı Güvenç Özer, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret etti.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret eden Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun,  Başkan Çelik ile Ticaret ve Sanayi Odası meclisinde birlikte çalıştıklarını ve kendisini hala odanın bir ferdi olarak gördüklerini ifade etti. Başkan Coşkun “Değerli Şehzadeler Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik’e hayırlısı olsun ziyaretine geldik. Kendisinin fedakârca çalışmalarını göğsümüz kabararak izliyoruz. Kendisini hala bizim Ticaret ve Sanayi Odamızın bir ferdi olarak görüyoruz. Kendisine yapacağı tüm hizmetlerde yanında olacağını ifade etmek istiyorum. Sayın başkanımızın başarılı çalışmaları en büyük arzumuzdur, bundan da hiçbir kuşku duymuyoruz” diye konuştu.

“Ticaret ve Sanayi Odası’nın Bir Ferdi Olmaktan Gurur Duyuyorum”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, ‘Ticaret ve Sanayi Odamızın çok değerli Başkanı Sayın Yaşar Coşkun’a değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ve genel sekreterine hoş geldiniz diyorum. Bu nazik ziyaretleri sebebiyle çok teşekkür ediyorum. Bende Ticaret ve Sanayi Odası’nın bir mensubuyum bundan da gurur duyuyorum. İnanıyorum ki bu güzel şehre Şehzadeler şehrine hep birlikte hizmet edeceğiz. Bu noktada en üst seviyede bir fikir alışverişini diyalogu sürdüreceğiz. Ortak hareket edeceğiz. Şehrimizin Ticareti ve Sanayisi ile ilgili konular gündeme geldiğinde aklımıza ilk olarak Ticaret ve Sanayi Odamız geliyor. Odamız ile nasıl iş birliği yaparız konuları geliyor. Bu güne kadar yeni kurulan bir belediye olduğumuz için çok sıkı bir çalışma içerisindeydik. Ancak zor kısmını bitirdik çok şükür, bundan sonra çok daha sık bir araya geleceğiz. Belediye ve Oda olarak müşterek faaliyetlerimiz, organizasyonlarımız olacaktır” dedi.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir