Sağlıksen Yönetimi Mazbatasını Aldı

25 Eylül 2014 Perşembe, 12:33

Sağlık Sen Manisa Şubesi’nin geçtiğimiz Pazar günü yapılan 4.Olağan Genel Kurulu’nun ardından yetkili organlara seçilen üyeler, Şube Başkanı Mustafa İRĞAT başkanlığında ve Yönetim Kurulu üyeleri Emine TINAZ, Huriye CEYLAN,Şevket NAL,Kasım UYAN,Özgür BAYKURT ve Ozan AĞZIBALLI Seçim Kurulu’na giderek Şehzadeler İlçe seçim müdüründen mazbatalarını aldılar.

Mazbatasını alan İRĞAT, Oy kullanan 162 delegenin 108 inin oyunu alarak net bir seçim zaferi kazadık seçim öncesi ve anında yanımızda olan, desteklerini gösteren tüm sağlık-Sen üyelerine teşekkür ederek, insan onuruna yakışan bir sendikacılık anlayışını devam ettireceklerini kaydetti. Sorunların çözümüne yönelik gerekli akademik çalışmalarda yer alan vizyonu geniş bir sendika oluşturmak niyetindeyiz. İstişare kültüründen vazgeçmeyerek her bir üyesine tam manasıyla güvenen ve aynı zamanda kendisine güvenilen bir teşkilat ruhuyla hareket etmek istiyoruz. Bundan sonrasında da kurumsallaşmamızı tamamlamak üzere faaliyetlerimizi devam ettireceğiz. Bu bağlamda, tüm teşkilatımızın çeşitli eğitimlerle sendikal anlamda donanımını üst düzeye taşımayı hedefliyoruz. Üyelerimizin özlük hakları başta olmak üzere, hukuksal olarak sorunlarına rahatlıkla çözüm üretecek, ihtiyaç duyulan danışmanlık hizmetini en iyi şekilde vermek üzere çalışmalarımız olacak. Böylece mevzuat bilgileri, hukuksal danışmanlık hizmeti, avukatlık hizmetleri, özlük haklarıyla ilgili gelişmeler hakkında üyelerimizin eksiksiz ve zamanında bilgi almasını sağlayacağız. sağlık çalışanları için aynı heyecanla çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Şube Başkanı Mustafa İRĞAT, kendisine güvenip destek veren vermeyen tüm delegelere teşekkür ederek, bundan sonra da üyelerimizin ve sağlık çalışanlarının haklarını savunmak için yönetim kuruluyla beraber tüm gayretiyle çalışacaklarını belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir