Özel öğrenciler ses ve danslarıyla mest etti

04 Aralık 2015 Cuma, 16:26

MANİSA Özel Eğitim İş Okulu ve Uygulama Merkezi Okulu öğrencilerince sergilenen bir dizi gösteri ilgiyle izlendi. Ses yarışmasında hünerlerini sergileyen özel öğrenciler, ses ve danslarıyla beğeni topladı.

Manisa Sosyal Bilimler Lisesi’nin Onur Kurulu ile Okul Rehberlik Servisi, 3 Aralık Dünya Engelliler Haftası için sosyal sorumluluk projesi kapsamında ‘Engeller bizi ayıramaz’ adlı program düzenledi. Özel Eğitim İş Okulu ve Uygulama Merkezi Okulu konferans salonunda gerçekleştirilen programı; Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Çengel, Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekim Ahmet Ayer, Okul Müdürü Murat Ceylan, okul idarecileri ve öğrenciler izledi.

Etkinlikte özel öğrencilerin hazırladığı darbuka gösterisi ile şık latife adlı tek kişilik stand up oyunu ilgiyle izlendi. Yine özel öğrencilerin marifet bende saklı adlı ses yarışması, renkli görüntülere sahne oldu. Manisa Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerin oluşturduğu jüri karşısında özel öğrenciler, dans ve şarkılarıyla ilgi topladı. Sesleriyle beğeni toplayan öğrenciler, uzun süre alkışlandı. Ayrıca yüz boyama etkinliği çerçevesinde öğrencilerin yüzleri de boyandı. Program öğrenciler tarafından hazırlanan hediyelik eşyaların, programa katılanlara takdim edilmesiyle son buldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir