Özel, belediyeleri usulsüzlükle suçladı, cevap Manisaspor’dan geldi

09 Kasım 2018 Cuma, 18:50

Manisaspor Kulüp Başkanı Bülent Baygeldi, basına yansıyan ve deplasman maçlarında taraftarlara ulaşım desteği sağlayan merkez ilçe belediyelerine yönelik açıklamalarda bulunan CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel’e cevap verdi.

Özel’in Manisalılık ruhuna yakışmayacak şekilde hareket ettiğine dikkat çeken Baygeldi, “TBMM’de dört dönemdir milletvekilliği görevinde bulunan ancak Manisa’ya bugüne kadar arpa tanesi kadar faydası olmayan Özgür Özel’in, yaptığı bu talihsiz açıklamaları büyük üzüntüyle öğrendik. Zaten maddi manevi sıkıntılı bir süreçten geçen kulübümüze destek olmak bir yana, halen zarar verici söylemlerde bulunan sözde Manisalı Sayın Özel’in hedefi nedir” diye sordu.

Özel’in yarım asırlık mazisi ile şehrin en büyük markası olan Manisaspor’u ve destek verenleri hedef almasına anlam veremediklerini ifade eden Baygeldi, “Sayın Özel, yıllardır vatandaşın cebinden milyonlarca lira harcayıp Büyükşehir Belediyespor’u yaratan, yine devletin kasasından milyonlarca lira harcayıp transferler yapan, halka hizmet vermesi gereken Büyükşehir Belediyesi’nin otobüsleriyle, deplasmana işçileri taşıyan, geziler düzenleyen Büyükşehir Belediyesi’ni görmezden gelirken, kısıtlı bütçesine rağmen taraftarımıza bir tane otobüs tahsis eden ilçe belediyesini usulsüzlükle suçlarken neyin hesabını yapmaktadır. Zor günler geçirmemize rağmen binlerce kilometre yol gelen, bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımız için otobüs tahsis edilmesinde, Sayın Özel ne gibi bir usulsüzlük görmüştür. Taraftarlarımızın deplasman maçlarına gelmesinden bile rahatsız olan bir Manisa milletvekilinin bu açıklamalarını asla kabul etmiyor, takdiri kamuoyuna bırakıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Diğer Haberler

Sizde yorum yapın..