ONUR BAYLAN MAHALLE TEMSİLCİLERİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

29 Aralık 2014 Pazartesi, 13:03

 Milliyetçi Hareket Partisi Yunusemre İlçe Teşkilatı, mahalle temsilcileriyle, düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Sultan Kafe’de düzenlenen kahvaltıya MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, teşkilat mensupları ve mahalle temsilcileri katıldı.

Kahvaltı sonrasında konuşan MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, toplantının seçimlere hazırlık mahiyetinde olduğunu dile getirdi. 2015 yılında yapılması planlanan bir genel seçim olduğunu hatırlatan Baylan, “Bu seçim haziran ayında mı olacak yoksa daha önce mi olacak belli değil, ancak bir seçim sürecindeyiz. Bu seçim öncesinde en çok ihtiyacımız olan şey, birlik ve beraberliktir. Bu birlik ve beraberliği sağlamak adına burada toplandık. Amacımız sizleri dinlemek ve mahallelerimizde neler yapabiliriz diye fikir alışverişinde bulunmak. Böylece seçim çalışmalarımızı daha doğru ve isabetli bir şekilde gerçekleştirme imkanı bulacağımızı düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Baylan’ın ardından Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü söz aldı. Büyükşehir’in faaliyetleri kapsamında ilçeleri de gezme fırsatı yakaladıklarını dile getiren Güzgülü, Manisa Merkez ve ilçelerde MHP’ye büyük ilgi olduğunu savundu. 2015’te yapılacak seçimlerden ümitli olduklarını ifade eden Güzgülü, mahalle temsilcilerine ise şunları söyledi: “Kapımız herkese açık. Mahallelerinizde sorunlar varsa, bunları çekinmeden bize ulaştırın. Biz de bu sorunlara gerek Büyükşehir nezdinde, gerekse Yunusemre Belediyesi’nde çözüm arayalım.”

Toplantı daha sonra mahalle temsilcilerinin görüşlerinin alınması şeklinde devam etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir