MUHTARLARA DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR

05 Aralık 2014 Cuma, 10:57

Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi, muhtarlara verdiği sözü tuttu. Bilgisayar kurslarını başarıyla tamamlayarak sertifikalarını almaya hak kazanan 38 muhtara dizüstü bilgisayarları törenle teslim edildi. Vatandaşa daha rahat hizmet vereceklerini belirten muhtarlar Başkan Çerçi’ye teşekkür ettiler.

Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen törende muhtarlar, hediye edilen dizüstü bilgisayarları Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak, Hakan Akgöl, birim müdürleri ve belediye meclisi üyelerinin elinden aldılar.

Törende konuşan Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, sosyal ve kültürel faaliyetler gerçekleştirdiklerini vurgulayarak, “Yaklaşık 4-5 ay önce muhtarlarımıza bir sözümüz vardı. Özellikle Yunusemre Muhtarlar Derneği’nden bize bilgisayar konusunda talep gelmişti. ‘Bilgisayar kullanmayı biliyorsanız sertifikalarınızı alın bizler gereğini yaparız’ demiştik. Bugün burada ilk etapta 38 bilgisayarımızı dağıtacağız. Sertifikalarını alanlar veya alacak olan diğer muhtarlarımıza da dizüstü bilgisayar dağıtımı gerçekleştireceğiz. Muhtarlık binalarıyla ilgili mahallelerimizden talepler var. Bizler bu taleplerin yerine getirilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

Yunusemre Muhtarlar Derneği Başkanı Arif Varol bilgisayar sıkıntılarının sona erdiğini belirterek,  ‘’Sayın Mehmet Çerçi; “Bize vermiş olduğunuz sözü yerine getirdiğiniz için Yunusemreli muhtarlarımız adına size teşekkür ederim. Bizler vermiş olduğunuz laptopları vatandaşlara hizmet vermek için kullanacağız. Yunusemre’nin her bir mahallesinde hizmetlerimizi vatandaşlara ulaştıracağız’’ dedi.

Konuşmaların ardından Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi ve belediye meclisi üyeleri diz üstü bilgisayarların dağıtımını gerçekleştirdi. Bilgisayarları alan muhtarlar Başkan Çerçi’ye teşekkür ettiler. Törenin sonunda Başkan Çerçi ve muhtarlar hatıra fotoğrafı çektirerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir