MTSO’DAN YENİ REKTÖR ÇELEBİ’YE TEBRİK ZİYARETİ

17 Aralık 2014 Çarşamba, 16:07

MANİSA Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) yönetim kurulu üyeleri, Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Ahmet Kemal Çelebi’ye tebrik ziyaretinde bulundu.

CBÜ Rektörlük binasında gerçekleşen ziyarete MTSO Başkan Yaşar Coşkun ile Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı. Rektör Prof. Dr. Kemal Çelebi, “Manisa bizim sevdamız. Manisa’mız için kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri, yerel yönetimler elinden gelenin en iyisini yapmanın gayreti içinde olmalıdır. Biz üzerimize ne düşüyorsa, seve seve yerine getirmeye hazırız. Biz ayrıca sadece Manisalı olanları değil, Manisa sevdasını paylaşan herkesi kucaklıyoruz. Türkiye’nin başka hiçbir yerinde Manisalıların bu anlayışı yoktur. Gönlümüzü gelen dostlarımıza açıyoruz. Onlar da Manisalı olma misyonunu devam ettiriyorlar. Sizin de üniversiteye aynı şekilde yaklaştığınızı biliyorum. İnşallah el birliği ile güzel şeyler yapacağız” diye konuştu.

MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun, “Biz de Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu olarak seçilmiş bulunduğunuz bu görevde size başarılar diliyoruz. İfade ettiğiniz gibi Manisa’nın heyecanını duyuyor olmanız, Manisa’da yetişip büyümeniz, bizler için de ayrıca bir sevinç ve gurur kaynağı. Aynı gururu ve sevinci paylaşan insanların icraatlarını da el birliği ile yapması en doğalıdır. Hedefimiz, hepimizin bulunduğu yerlerde Manisa’ya artı değerler kazandırmasıdır. Bu anlamda işbirliği yapmanın el ele vermenin zevkini birlikte yaşayacağız. Faydalı hizmetler yapacağınıza, var olan birlikteliğin artarak devam edeceğine inanıyoruz. Biz de üniversite için üzerimize düşen vazifeleri severek yerine getirmeye hazırız” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir