MHP Yunusemre İlçe Yönetiminden ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

14 Eylül 2014 Pazar, 00:56

Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP) Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun’u ziyaret etti. Manisa TSO Bülent Koşmaz Hizmet Binasında gerçekleşen ziyarette MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, Manisa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun’u tebrik ederken, yeni görevinde başarılar diledi.

MHP Yunusemre İlçe Yönetimi olarak Manisa’nın değerli büyüğü merhum Bülent Koşmaz’ın vefatının ardından Manisa TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Sayın Yaşar Coşkun’u tebrik etmek ve yeni görevinde başarılar dilemek istediklerini belirten MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, ‘Öncelikle şahsınızda tüm oda camiasına ve bu vesile ile Koşmaz ailesine bir kez daha başsağlığı diliyorum. Sabırlar diliyorum. Değerli büyüğümüz, Manisa’nın değerli büyüğü Bülent Koşmaz’ın vefatı hepimizi derinden sarsmıştır. Onun hizmetleri hiçbir zaman unutulmayacaktır. Böylesine büyük bir başkandan sonra görev almak oldukça zor olsa gerek. Görevinizde size başarılar diliyorum. Bizler MHP Yunusemre İlçe Yönetimi olarak her zaman yanınızda olduğumuzun sözünü veriyorum. Allah mahcup etmesin’ dedi.

MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan ve yönetim kurulu üyelerinin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Manisa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun, ‘Merhum başkanımız Bülent Koşmaz, sadece Manisa’ya değil ülkemize mal olmuş bir insandı. Sadece Manisa değil, ülke çapındaki hizmetleri ile sürekli anılmayı hak eden Manisa’nın büyüğü olarak gönüllerimizdeki yerini muhafaza edecektir. Bizler de ilk olarak binamıza onun adını vererek ilk adımı atmış olduk. Bundan sonra yapılacak hizmetlerin bir bölümüne de onun ismini vererek, onun adını yaşatmaya çalışacağız. Yaptığı hizmetlerle Manisa TSO’nun çizgisini de üst seviyelere çıkarmıştır. Gerçekten onun getirdiği seviyedeki başkanlığı devralmak kolay bir olgu değildir. Onun bıraktığı yerden Manisa’ya hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Bu vesile ile ziyaretinizden dolayı şükranlarımı sunuyorum’ diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir