MHP Yunusemre İlçe Teşkilatından Emniyet Müdürüne Ziyaret

26 Eylül 2014 Cuma, 09:50

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri Emniyet Müdürü’nü makamında ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan ziyaret esnasında yaptığı açıklamada;’’Emniyet müdürümüzü ziyaret etmekten dolayı Milliyetçi Hareket Partisi Yunusemre ilçemiz adına bunun mutluluğunu yaşamaktayız. Sayın müdürümüze geç kalınmış bir ziyaret oldu. Fakat kendisininde affına sığınarak şunu söylemek isterim 3 aylık bir yönetim kurulu görevlisiyiz kısa bir sürede görevi aldık alır almazda Cumhurbaşkanlığı seçiminden geçtik. Artık yavaş yavaş siz değerli müdürlerimizi ziyarete başladık. Kendisine yapmış olduğu çalışmalardan dolayı başarılar diliyorum. Kendisi kısa bir süre önce geldi Manisa’nın çevresi ve etrafını değiştirerek çok başarılı işlere imza attı. Kendisine yaptığı çalışmalardan dolayı teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizim üstümüze düşen ne görev varsa yanında olduğunuzu belirtmek isterim” dedi.

Manisa İl Emniyet Müdürü Tayfun Erdal Ceren ise duyduğu ziyaretten memnun olduğunu belirterek;”Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Biz Manisa için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. İlk geldiğimiz günden beri hizmet ediyoruz. Biz çok ceza yazma taraftarı değiliz. Kanayan yaraları sararak tebrikler alıyoruz. Manisa’nın başlıca sorunlarından biri olan madde bağımlılığı içinde elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Bu konu hakkında tüm kurum ve kuruluşların tamamıyla bu konu üzerinde duracagız’’ şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir