Mehmet Çerçi ve Meclis Üyelerinden Erdoğan’a Destek

09 Ağustos 2014 Cumartesi, 11:12

Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi ve Ak Partili meclis üyeleri Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyası için açılan banka hesabına bağışta bulundular.
Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak, AK Parti İl Teşkilatı üyeleri ve belediye meclis üyeleri, Ziraat Bankası Manisa şubesine giderek Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan adına açılan hesaba para yatırdılar.

Başkan Mehmet Çerçi, 10 Ağustos’ta Türkiye’nin geleceğinin oylanacağını söyledi. Çerçi şöyle konuştu: “Yunusemre Belediye meclis üyeleri ve AK Parti Teşkilatı olarak Sayın Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan için mütevazi bir şekilde seçim kampanyasına bağışta bulunduk. Biz ilk turda seçimi alacağımıza inanıyoruz. Önümüzdeki Pazar günü güzel bir yarış olacak. Sayın Recep Tayyip Erdoğan, milletin desteği ve duasıyla beraber Çankaya’ya çıkacak. Orada 5 yıl boyunca örnek bir Cumhurbaşkanlığı sergileyecek. Türkiye’nin büyüme, kalkınma ve ilerleme yolunda rüştünü ispat etmiş bir lideri Cumhurbaşkanlığı’na taşımış olacağız. Tabi sıradan bir Cumhurbaşkanlığı olamayacak. Türkiye bu değişimi yaşamak zorunda. Böyle bir lideri oraya çıkararak gelecek yılları çok daha farklı bir şekilde gerçekleştirmek zorunda. İnşallah milletimiz en güzel kararı sandıkta verecektir.”

“PAZAR GÜNÜ YENİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN”
Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak ise, “Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek amacıyla bağışta bulunduk. İnşallah 10 Ağustos’tan sonra Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı olarak göstermeyi Allah bizlere nasip eder” dedi.

Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a çok güvendiklerini belirten AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şule Uygur, tek yürek olarak Erdoğan’ın yanında olduklarını belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir