MANİSALI ESNAFA SAĞLIKTA YÜZDE 20 İNDİRİM

15 Aralık 2014 Pazartesi, 18:31

MANİSA Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB), il genelindeki 94 meslek odasına bağlı üyelerine daha kaliteli ve ucuz sağlık hizmeti vermek amacıyla Grand Medical Hospital ile protokol imzaladı.

MESOB üyelerinin sıkıntılarına çare olmak için bir taraftan çeşitli bankalarla düşük faizli kredi protokolleri imzalanırken, diğer taraftan kaliteli ve ucuz sağlık hizmeti sağlamak amacıyla sağlık protokollerine imza atılmaya başlandı. Bu kapsamda MESOB ile Grand Medical Hospital arasında protokol imzaladı. Birlik toplantı salonunda düzenlenen imza törenine; MESOB Başkanı Hasan Geriter, Yönetim Kurulu üyesi Halim Şener, Grand Medical Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Dindar, Hastane Kurumsal Pazarlama Müdürü Ayşe Saraçoğlu katıldı.

Bilgi veren Grand Medical Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Dindar, “Protokolle amacımız esnaf ve sanatkarımıza ucuz ancak kaliteli sağlık hizmeti verebilmek. İmzalanan protokol çerçevesinde birliğimize bağlı il genelinde 94 meslek odasının yönetim kurulu üyeleri, üyeleri ve birinci derece akrabalarına hem ayakta hem de yataklı sağlık hizmetlerinde yüzde 20 oranında indirim sağlanacaktır” diye konuştu. MESOB Başkanı Geriter de esnaf ve sanatkarın sağlık konusunda en iyi, kaliteli ve ucuz hizmet alacağına inandığını söyledi.

Ayrıca, Geriter’in talebi üzerine yatak ücretlerinde de yüzde 20 indirim yapılacağı ve protokole ek maddeyle dahil edildiği açıklandı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir