Son Dakika
24 Şubat 2018 Cumartesi

Manisa’da et üreticilerinden polise destek

22 Aralık 2016 Perşembe, 14:13

MANİSA Kırmızı Et Üreticileri Birliği, son günlerde yaşanan terör olayları karşısında polisin yanında olduklarını göstermek amacıyla Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç’i makamında ziyaret edip, Türk bayrağı hediye etti.

Ziyarette rör saldırılarında şehit olan polisler için üzüntülerini dile getiren Manisa Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Doğan Ensivri, “Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Bu zor süreçte hain terör örgütleri özellikle güvenlik güçlerimizi hedef alarak hayatının baharında olan gençlerimizi şehit ediyor. Özellikle Türk polisi terörle mücadele konusunda büyük bir özveri göstererek, gece-gündüz demeden canları ortaya koyarak çalışıyor. Bu nedenle birlik olarak her zaman Türk polisimizin yanındayız. Temennimiz bundan sonraki süreçte üzüntülü haberlerle karşılaşmayız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Manisa İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, “Bağımsızlığımıza, bölünmezliğimize, birliğimize ve bütünlüğümüze kasteden terör örgütleriyle canla başla mücadelemiz devam edecek. Bizi sevindiren durum, toplumumuzun tüm katmanların bu mücadelede bizim yanımızda olması. Arkamızda Türk milletinin bize verdiği güven ve cesaretle terörle mücadele konusunda istediğimiz hedefe ulaşacağız” diye konuştu.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir