MANİSA VE MİDİLLİ TSO’LARDAN TARIM FUARINDA ORTAK STAND

08 Kasım 2014 Cumartesi, 13:03

Bu yıl 8. kez düzenlenen Manisa Tarım ve Hayvancılık Fuarı, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın daveti üzerine ilk kez yabancı konuklarını ağırladı.  Yunanistan’ın Midilli Adası’nın Ticaret ve Sanayi Odası fuara katılarak Manisa TSO ile ortak stand açtı.

Bu sene tarım fuarının uluslararası bir nitelik kazandığını vurgulayan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun “ Manisa her ne kadar sanayisi ile ön plana çıksa da aynı zamanda önemli bir tarım merkezi olarak yerini korumuştur. Bugün bu fuarın bir adım daha öne gittiğini ve uluslararası nitelik kazandığını görüyoruz. Bu büyük gelişme, bize en azından ileriye doğru bir hedef koyuyor. Seneye en az 3  yabancı katılımcı hedefliyoruz. Umarız bunu her sene katlarız.  Bizlerde bu işi başlatmak için Midilli Ticaret Odası’nı davet ettik. Geçen Haziran ayında onların davetiyle biz Midilli’de stand açarak üyelerimizi ve Manisa’yı tanıtmıştık. Şimdi onlar davetimizi kabul edip geldiler. Bizde tek çatı altında dostluğumuzu ve birliğimizi pekiştirdik. Bu vesileyle ticaretimiz artacak ve ikili ilişkilerimiz güçlenecek.” dedi.

Fuarı ziyaret ettikten sonra Midilli Ticaret Odası’ndan gelen misafirleri ağırlamak amacıyla Manisa TSO Bülent Koşmaz Hizmet Binasına geçildi. Görüşmelerin ardından Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Yılmaz, Bora Çaylan ve M. Baki Kılıç  ziyaretin anısına misafirlere hediyeler verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir