Son Dakika
24 Şubat 2018 Cumartesi

Köprübaşı Projeleri Hız Kesmiyor

16 Aralık 2016 Cuma, 13:17

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya, Köprübaşı ilçesini ziyaret etti. Yalçınkaya, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün 2017 yılında Köprübaşı ilçesine önemli hizmetler kazandıracağını söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerdeki projelerinin son durumunu incelemek amacıyla ilçe gezilerini sürdüren Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Köprübaşı ilçesini ziyaret etti. Heyeti, Köprübaşı Koordinasyon İşleri Müdürü Rahmi Erdem karşıladı. Koordinasyon İşleri Hizmet Binası’nda Köprübaşı Belediye Meclis Üyeleri ile bir süre sohbet eden Yalçınkaya ve Coşkun, ilçedeki çalışmaları değerlendirdi. Koordinasyon İşleri Müdürü Rahmi Erdem’den brifing alan Büyükşehir yönetimi ardından ilçede yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Avukat Özcan Akçiçek Parkı’nda Sona Doğru

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Köprübaşı ilçesinde yapımında sona yaklaşılan Avukat Özcan Akçiçek Parkı’nı da ziyaret etti. Oturma grupları, yürüyüş yolları, aydınlatma direkleri, süs havuzunun konuşlandırıldığını dile getiren Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya, kısa süre içerisinde parkı Köprübaşı’nın geleceği olan çocuklara armağan edeceklerini söyledi.

Yeni Projeler Yolda

Büyükşehir heyetinin Köprübaşı ilçesindeki diğer durağı ise Temrek Mahallesi’ndeki eski çilek alım merkezi olarak bilinen noktaya oldu. Burada Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmet binası ve otogar yapmayı planladıklarını belirten Genel Sekreter Vekili Aytaç Yalçınkaya, Köprübaşı ilçesinin yaşamını kolaylaştıracak ve ilçeye değer kazandıracak çalışmaların heyecanı içerisinde olduklarını söyledi.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir