Kaçire’den Başkan Ergün’e Ziyaret

13 Nisan 2015 Pazartesi, 18:57

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kaçire ve yönetimini makamında konuk etti. Başkan Ergün geçtiğimiz aylarda Şehzadeler Ziraat Odası Başkanlığı görevine seçilen Mustafa Kaçire ve yönetimini tebrik ederek başarılar diledi.

Geçtiğimiz aylarda Şehzadeler Ziraat Odası Başkanlığı görevine seçilen Mustafa Kaçire yönetimiyle birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Başkan Ergün ziyarette Kaçire ve yönetimine başarılar dileyerek, “Hayırlı olsun. Yönetiminizle birlikte size başarılar diliyorum. Allah utandırmasın. Eski başkanımız Nuri ağabeyimize de geçmişte Manisa için yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ediyorum. Kendisi bizim her zaman büyüğümüz, ağabeyimizdir” dedi.

17 ilçeye eşit hizmet

Büyükşehir Belediyesi’nin 17 ilçede gerçekleştirdiği projeler hakkında da konuklarına bilgiler veren Başkan Ergün, “Geride kalan hizmet dönemimizde Manisa’nın merkezinde gerçekleştirdiğimiz hizmetleri inşallah, önümüzdeki dört yıllık hizmet dönemimizde adaletli bir şekilde 17 ilçede gerçekleştireceğiz” dedi.

Atatürk Kent Park Manisa’ya çok yakıştı

Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kaçire ise ilk olarak Başkan Ergün’e yönetim kurulu üyelerini tanıttı, çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Büyükşehir Belediyesi’nin geçtiğimiz hafta Manisalıların hizmetine açtığı Atatürk Kent Parkı’ndan da övgüyle bahseden Kaçire, “Kent Parkımız gerçekten güzel oldu. Manisa’ya çok yakıştı” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.