İYİ Partili Meclis üyelerinin önergesiyle vatandaşlar ilk defa Şehzadeler Belediyesi’nin ihalesini canlı yayınla izledi

29 Eylül 2020 Salı, 17:48

 

İYİ Partili Meclis üyelerinin Şehzadeler Belediye Meclisinde verdiği önergeyle Şehzadeler Belediyesi ilk defa ihalelerini, sosyal medya hesaplarından canlı yayın yaparak gerçekleştirdi.

Vatandaşların bilgiye birinci elden ulaşması  için İYİ Partili meclis üyelerinin Şehzadeler Belediye Meclisi’nde verdiği önergenin kabul edilmesiyle birlikte belediyenin ilk canlı yayını gerçekleşti. Şehzadeler Belediyesi, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayınla ilk ihalesini böylece gerçekleştirmiş oldu.

Şehzadeler Belediyesi’nin gerçekleştirdiği canlı yayın üzerine açıklamalarda bulunan Şehzadeler Belediye Meclisi  İYİ Parti Grup Başkanvekili Şenol Özkaya, “Pandemi döneminde meclis toplantılarımıza ilçemiz sakinlerinin izleyici olarak katılmalarının mümkün olmamasından dolayı İYİ Parti grubu olarak mecliste alınan kararları ve belediyede yapılan ihalelerden vatandaşlarımızın haberdar olmaları için  canlı yayınla yapılması yönünde Temmuz ayında önerge verdik. Mecliste grubu olan tüm siyasi partiler ve belediye başkanımız tarafından uygun görülmesi ile faaliyete geçti. Temmuz ayında alınan karar ile bugün canlı olarak ihale izlenmiştir. Belediye kendi yapmış gibi haber yapmış ama bunu gündeme taşıyan bizdik” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir