İYİ Parti uzaktan eğitim gören öğrenciler için kampanya başlattı

29 Eylül 2020 Salı, 00:01

 

İYİ Parti Şehzadeler ilçe Başkanı Ahmet Çelik, maddi imkansızlar nedeniyle pandemi döneminde uzaktan eğitime katılamayan öğrenciler için ‘ Haydi Manisa Sen de Uzaktan Eğitime Destek Ol’ kampanyası başlattı.

Maddi imkansızlar nedeniyle pandemi döneminde uzaktan eğitime katılamayan öğrenciler için İYİ Parti Şehzadeler ilçe Başkanlığı tarafından, ‘Haydi Manisa Uzaktan Eğitime Sen de Destek ol’ kampanyası başlatıldı. Konu kapsamında açıklamalarda bulunan İYİ Parti Şehzadeler ilçe Başkanı Ahmet Çelik, pandemi döneminde uzaktan eğitimdeki eşitsizliği değiştirmek için kampanya başlattıklarını belirtti. Pandemi döneminde ortaya çıkan sorunların okulların uzaktan eğitimle başlamasıyla birlikte daha da arttığına dikkat çeken Başkan Çelik, uzaktan eğitim koşullarının eğitimdeki adaletsizliği artırdığını vurguladı.

TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUZ”

Çelik, dizüstü bilgisayar, telefon ve tableti olmayan öğrencilerin konularını takip edemediğinin altını çizerek şöyle devam etti: “Ülkemizde birçok kardeşimizin maddi imkansızlıklar sebebiyle uzaktan eğitim için gerekli olan teknolojik aletlerinin olmaması bizim için engel değil. Bu ülkenin vatandaşı olarak imkanları olan vatandaşlarımız dizüstü bilgisayar ve tabletleri adresimizden ya da irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşarak ihtiyacı olan öğrencilerimize iletilmesini sağlayabilirler. Manisa Şehzadeler İyi Parti İlçe Başkanlığı olarak uygulamış olduğumuz ‘Haydi Manisa Sen de Uzaktan Eğitime Destek Ol” kampanyasına tüm Manisalı hemşerilerimizin desteklemelerini bekliyoruz.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir