İŞYERİ DUALARLA AÇILDI

28 Kasım 2014 Cuma, 20:12

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisalı işadamları Tamer Akkal, Engin Kabadağ ve Mehmet Ödevli tarafından Manisa’ya kazandırılan ‘Kahve Durağı’ adlı işyerinin açılış törenine katıldı. Açılan işyeriyle Cumhuriyet Meydanı’nın hareket kazanacağına inandığını belirten Başkan Ergün, “Yurtdışındaki bütün şehirlerin tamamı meydanlarıyla ünlüdür. Kahve Durağı olarak bu konseptin kazandırılmış olması, Manisa’nın meydanını hareketlendirmesinde katkıda bulunacağına inancım sonsuz” dedi.

Manisalı işadamları Tamer Akkal, Engin Kabadağ ve Mehmet Ödevli tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda hizmete sokulan ‘Kahve Durağı’ adlı işyerinin açılışı, törenle gerçekleşti. Açılış törenine MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP MYK Üyesi Mustafa Enöz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun, işadamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Cumhuriyet Meydanı hareketlenecek

Açılış töreni öncesi kısa bir konuşma yapan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, şunları söyledi: “Bu 3 değerli kardeşimizin bir araya gelerek, Manisa’ya güzel bir mekanı kazandırmış olmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Yurtdışındaki bütün şehirlerin tamamı meydanlarıyla ünlüdür. 5 senedir bu sırada bulunan bütün esnaf kardeşlerimden hep şunu istedim; akşamları bu meydanı vatandaşlarımızın, ailelerimizin, gençlerimizin oturduğu bir alan ve yaşayan bir alan haline gelsin. Bu vesileyle bugüne kadar birkaç tanesi hayata geçirildi ama bu meydana yakışır Kahve Durağı olarak bu konseptin kazandırılmış olması, Manisa’nın meydanını hareketlendirmesinde katkıda bulunacağına inancım sonsuz. Bu nedenle bu üç kardeşimizin bu mekanı Manisa’ya kazandırmış olmasından dolayı Allah razı olsun diyorum. Allah bol kazançlar nasip etsin diyorum, hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

İşyeri dualarla açıldı

Başkan Ergün’ün konuşmasının ardından söz alan MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay da, işadamları Tamer Akkal, Engin Kabadağ ve Mehmet Ödevli’yi tebrik ederek, işyerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Konuşmaların ardından okunan dualarla birlikte işyerinin açılış kurdelesini protokol üyeleri birlikte kesti. Kurdele kesiminin akabinde işyerini gezen Başkan Ergün ve beraberindekiler, ikramlardan tattı. Başkan Ergün, açılış törenine katılan davetlilerden kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri de geri çevirmedi.

Başkan Ergün, “Şehirler meydanlarıyla ünlüdür” (1)_1024x683 Başkan Ergün, “Şehirler meydanlarıyla ünlüdür” (4)_1024x612 Başkan Ergün, “Şehirler meydanlarıyla ünlüdür” (5)_1024x683 Başkan Ergün, “Şehirler meydanlarıyla ünlüdür” (6)_1024x614 Başkan Ergün, “Şehirler meydanlarıyla ünlüdür” (8)_1024x643 Başkan Ergün, “Şehirler meydanlarıyla ünlüdür” (9)_1024x620 Başkan Ergün, “Şehirler meydanlarıyla ünlüdür” (11)_1024x654 Başkan Ergün, “Şehirler meydanlarıyla ünlüdür” (13)_1024x683

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir