HEDEF EĞİTİM KURUMLARI ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

23 Kasım 2015 Pazartesi, 16:39

Her yıl büyük bir coşkuyla kutlanan Hedef Eğitim Kurumları Öğretmenler Günü, bu yıl 21 Kasım Cumartesi akşamı Sultan Cafe’de canlı müzik eşliğinde gerçekleşti.

Kurulduğu günden beri Manisa’nın en başarılı okulları arasında yer alan Hedef Eğitim Kurumları, geleneksel hale getirdiği 24 Öğretmenler Günü yemeğini bu yıl da gerçekleştirdi. Sultan Cafe’de düzenlenen Öğretmenler Günü yemeğine Hedef Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kader, Hedef Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü Semih Balaban ve öğretmenler katıldı. Geleneksel hale gelen bu yemeğe katılan herkese teşekkür eden Hedef Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü Semih Balaban, “Hedef Eğitim Kurumlarını bugüne getiren öğretmenlerimize, çalışanlarımıza sevgilerimizi, saygılarımızı sunuyoruz. İyi ki varsınız diyoruz. Bugüne kadar Manisa’da aile bütünlüğüyle birçok başarıya imza attık. Özellikle bu yıl Hedef Kolejinde kontenjanlarımızın tamamını doldurduk. Manisa’da özel okul tarihinde hep birlikte yine bir ilke imza attık. Bu konuda çalışan bütün arkadaşlarımız büyük bir alkışı hak etmiştir. Herkese yapmış olduğu fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bütün öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlayan Hedef Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kader, “Başta Semra hocamız, Gülbahar hocamız olmak üzere bugün öğretmenlerin ellerinden öperim.  Manisa’da başarılıysak bu bütün çalışanlarımızın sayesindedir. Bundan dolayı herkese gönülden teşekkür ediyorum. Bu işi başarabilmek gerçekten çok zor. Eğitim sektörü çok farklı bir sektördür. Öğrenciyi farklı bir şekilde memnun edebilmek kolay değil. Maalesef sınavlar ülkesiyiz. Sınavlarda iyi sonuçlar almak, veliyi farklı bir biçimde memnun edebilmek gerçekten çok zordur.  Özel okul olmamıza rağmen yasaların dışına çıkamayız. Defalarca Milli Eğitim tarafından denetimden geçtik. Biz velilerimizi gelir kaynağı olarak görmüyoruz. Bizim için önemli olan çocuklarımıza geleceğimize hazırlamaktır” dedi.

Kontenjanların dolduğunu, binaların yetmediğini söyleyen Kader, “Artık bahçemiz yetmiyor. Bununla ilgili çalışmalarımız var. İnşallah en kısa zamanda fiziki alt yapısı olan daha güzel binalarda eğitime devam edeceğiz. İlköğretimle ilgili ayrı bina, orta öğretimle ilgili ayrı bir bina planlıyoruz. Kapalı spor salonu olacak. Veliler Hedef Eğitim Kurumlarının ne kadar farklı olduğunu söylüyor.  Sizlerle birlikte olduğumuz sürece bizim başaramayacağımız hiçbir iş yoktur. Öğretmenler Gününü tekrardan kutluyorum” diye konuştu. Konuşmaların ardından öğretmenler çalınan müzikler eşliğinde gece boyunca eğlendi.

hedef eğitim kurumları (1) hedef eğitim kurumları (2) hedef eğitim kurumları (3) hedef eğitim kurumları (4) hedef eğitim kurumları (6) hedef eğitim kurumları (7) hedef eğitim kurumları (8) hedef eğitim kurumları (9) mustafa kader semih balaban

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir