Gençoğlu Zarar Gören Seraları İnceledi

23 Ocak 2015 Cuma, 15:02

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Yılmaz Gençoğlu, Akhisar ilçesini ziyaret ederek, Çamönü Mahallesi’nde kar yağışı nedeniyle seraları zarar gören üreticilerle bir araya geldi. Üreticilerin sorunlarını dinleyen Gençoğlu, Büyükşehir Belediyesi olarak üreticilerin zararlarının tespiti ve giderilmesi hususunda üzerlerine düşeni yapacaklarını belirtti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Yılmaz Gençoğlu, Akhisar ilçesini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. İlçede ilk olarak Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri’yi ziyaret eden Gençoğlu, ilçedeki sorunlar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Gençoğlu, ilçede incelemelerine Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri eşliğinde devam etti. Gençoğlu ilçe şantiyesini de ziyaret ederek, personelle tek tek tokalaştı, sohbet etti. Geçtiğimiz ay ilçede etkili olan yoğun kar yağışında mesai mefhumu gözetmeden görev yapan ekiplere baklava ikramında bulunan Gençoğlu, ”Özverili çalışmalarınızdan ötürü hepinize teşekkür ediyorum. Aynı çalışma şevkinizi bundan sonraki süreçte de bekliyoruz” dedi.

Üzerimize düşeni yapacağız

Gençoğlu, ilçe ziyaretinde Çamönü Mahallesi’nde kar yağışı nedeniyle seraları zarar gören üreticileri de unutmadı. Burada, Çamönü Muhtarı Muhsin Demir ve üreticilerle bir araya gelen Gençoğlu üreticilerin sorunlarını dinledi. Üreticilerin zararlarının tespiti ve giderilmesi hususunda üzerlerine düşeni yapacaklarını belirten Gençoğlu,Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de konuya hassasiyetle yaklaştığını ifade etti. Gün boyu ilçede incelemelerde bulunan Gençoğlu, Akhisar’da son olarak, ilçe terminali ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir