“En güzel hizmetleri hep birlikte yapacağız”

10 Aralık 2014 Çarşamba, 14:13

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Alaybey Mahallesi sakinleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Çelik, “Halktan kopuk bir yöneticinin görevini yapabilmesi mümkün değildir. Çünkü biz gücümüze halktan alıyoruz. Şehzadeler ilçesine en güzel hizmetleri hep birlikte yapacağız” dedi.

Her hafta farklı bir mahallede vatandaşların kahvaltı sofrasına konuk olan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, bu kez Alaybey Mahallesi’ndeydi. AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen kahvaltıya katılan Başkan Çelik’e, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Çoban, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Asiye Zurnacı, Şehzadeler Gençlik Kolları Başkanı Volkan Karabulut ve parti yöneticileri de eşlik etti.  Mahallelerde düzenlenen kahvaltılarda vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade eden Tonguç, “Yarın seçim varmış gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu tür toplantılar oldukça verimli geçiyor. Amacımız mahallemizdeki sorunları dinleyip, belediye başkanımızla bire bir diyalog halinde çözüm üretmek. İnsanlarımızın devletten beklediği sorunları Ankara’ya iletmek. Bizlerle birlikte olduğunuz, lokmanızı paylaştığınız için teşekkür ediyoruz” dedi.

“GÜCÜMÜZÜ HALKTAN ALIYORUZ”

Mahallelerde düzenlenen kahvaltıları vatandaşla sağlıklı iletişim açısından önemsediklerini belirten Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ise, “Göreve geldiğimiz günden bu yana bütün mahallelerimizi karış karış dolaşıyoruz. Mesaimiz sabah erken saatlerde başlıyor, gece yarılarına kadar devam ediyor. Bu noktada bizlere destek olan teşkilat başkanlarımıza ve üyelerimize, milletvekillerimize çok teşekkür ediyorum. Mahallerimizdeki tespit ettiğimiz sorunların çözümü noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yerel yöneticiler halka iç içe olmak mecburiyetindedir. Çünkü biz gücümüze halktan alıyoruz.  Halktan kopuk bir yöneticinin görevini yapabilmesi mümkün değildir. Çok şükür ki bugüne kadar halkımızla diyaloğumuz hiç kopmadı. Bu sevgimiz, bağımız hiç bitmeyecek, taleplerinizi dinleyeceğiz, önerilerinizi alacağız ve ilçemize en güzel hizmetleri sunabilmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi. Kahvaltının ardından Hüsrevağa Camii ve çevresinde incelemelerde bulunuldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir