ÇERÇİ VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

11 Eylül 2014 Perşembe, 17:50

ÇERÇİ VATANDAŞLARLA BULUŞTU, SORUNLARI DİNLEDİ

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi Cumhuriyet Mahallesi ziyaretinde vatandaşların üst geçit sorununu yerinde inceledi.

Mehmet Çerçi, mahalleye giriş için kullanılan üst geçidin merdivenlerinin çok dik olduğunu, yaşlıların ve çocukların üst geçidi kullanamadığını dile getiren vatandaşlara gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşlarla kahvaltıda bira araya geldi. Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Eşref Yılmaz tarafından verilen kahvaltıya Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak, Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Dülger, şehir meclis üyesi Mehmet Arık ve vatandaşlar katıldı.

‘‘TÜM MAHALLELERİMİZİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ’’

Muhtar Eşref Yılmaz, Çerçi’ye mahallenin sorunlarını anlattı. Belediyenin şuana kadar yaptığı çalışmalardan memnun olduğunu ifade eden Eşref Yılmaz, vatandaşların şikayetleri arasında olan üst geçit sıkıntısını dile getirdi. Yılmaz mahalleye giriş için kullanılan üst geçidin merdivenlerinin çok dik olduğunu ve yaşlıların ve çocukların üst geçidi kullanamadığını belirterek, var olan üst geçidin de mahallenin ortasından giriş yapılacak şekilde yerinin değişmesini istedi. Çerçi, ardından sorunu yerinde tespit ederek incelemelerde bulundu. Vatandaşların görüşlerini tek tek dinleyen Çerçi üst geçit sorununu çözebilmek için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi. Cumhuriyet Mahallesi’nde ziyaretinde Çerçi, “Yunusemre ilçemizde bulunan tüm mahallelerin sorunları çözülecek. Temizlikten imara kadar çözüm için ne yapılaması gerekiyorsa elimizden geleni yapacağız. Biz temiz ve yeşil bir Yunusemre için yola çıktık. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda sorunlar çözüp bu ilçenin huzuru için çalışacağız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir