Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Cenaze Hizmetlerine 2 Yeni Araç

28 Kasım 2016 Pazartesi, 21:01

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin cenaze nakil hizmetlerinde kullanılmak üzere satın aldığı 2 adet cenaze nakil aracı, hizmete sunuldu. Yeni araçlarla birlikte, Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde hizmet veren cenaze nakil aracı sayısı 9’a yükseldi. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde önceliğin vatandaş memnuniyeti olarak belirlendiğini söyleyen Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, bu doğrultuda çalışmaların aralıksız sürdürüleceğini söyledi.

Manisalılara daha iyi hizmet ulaştırabilmek amacıyla araç filosunu her geçen gün büyüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Mezarlıklar Daire Başkanlığı cenaze nakil hizmetlerinde kullanılmak üzere, 2 adet cenaze nakil aracı satın aldı. KDV dahil 184 bin 080 lira maliyetle satın alınan araçlar vatandaşların hizmetine girdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Mezarlıklar Daire Başkanı Serpil Çakır ve Şube Müdürleri ile birlikte yeni alınan araçlarda incelemelerde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlara en iyi hizmeti ulaştırmanın çabası içerisinde olduklarını belirten Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, “Büyükşehir Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetlerimizi 17 ilçemizde sürdürmeye devam edeceğiz. Manisa’nın Büyükşehir olmasının ardından il geneline yayılan cenaze hizmetlerinin sorunsuz sürdürülebilmesi açısından geçtiğimiz yıl yeni araçlar satın alınmıştı. Satın alınan bu araçların 6 tanesi Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerimizde hizmetini sürdürüyor. Bu yıl da 2 tane daha kapalı tip soğutmalı araçlarımızı satın aldık. Muradiye Belediyesi’nden Büyükşehir Belediyemize devrolan aracımızla birlikte toplam 9 adet cenaze nakil aracı ile Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerimizde hizmet vereceğiz” dedi.

Öncelik vatandaş memnuniyeti

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşlara en iyi şekilde hizmet ulaştırabilmek için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde çalışmalarına devam edeceğini sözlerine ekleyen Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, “2017 yılında da 17 ilçede ihtiyaç olması halinde cenaze nakil aracı ve cenaze yıkama araçları satın alınmaya devam edilecek. Vatandaşlarımızı hiçbir şekilde mağdur etmeden, önceliğimizi vatandaş memnuniyeti olarak belirleyerek bu hizmetlerimizi aralıksız sürdüreceğiz” diye konuştu.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir