CBÜ’DE “EĞİTİM PARTNERLİĞİ” PROTOKOLÜ İMZALANDI

23 Aralık 2014 Salı, 13:11

MANİSA Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü (CBÜSEM) ile Sanpan Isıtma Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. arasında “Eğitim Partnerliği” işbirliği protokolü imzalandı.

Protokol imza töreni Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Rektör Prof. Dr. Kemal Çelebi’nin makamında yapıldı. Protokole Rektör Prof. Dr. Kemal Çelebi ile Sanpan Isıtma Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Orçun Özelmas imza attı.

Protokol kapsamında, CBÜSEM ve Sanpan işbirliği ile eğitimler düzenleneceği bildirildi. Eğitimi gerçekleştirecek uzmanlar, eğitim programı, içeriğinin hazırlanması, tanıtımı ve duyurulması amacıyla kullanılacak afiş, pankart, broşür gibi materyal, CBÜSEM ve Sanpan tarafından ortaklaşa belirleneceği kaydedildi. Eğitim verecek uzmanların organizasyonundan ve eğitim salonunun tahsisinden ise CBÜSEM sorumlu olacağı belirtildi.

Protokol kapsamındaki “İşyerinde İletişim” konulu ilk eğitim, Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (CBÜSEM) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Vedat Bal tarafından Sanpan Isıtma Sistemleri Eğitim Salonu’nda 25 Aralık’ta verileceği duyuruldu.

Protokol imza törenine Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bilal Gümüş ile Prof. Dr. Birol Kovancılar da katıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir