BÜYÜKŞEHİRDEN HAL ESNAFINA ZİYARET

02 Aralık 2015 Çarşamba, 15:48

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Serpil Çakır ve Haller Şube Müdürü Ferda Türker, Akhisar Hal şefliğini yerinde inceledi, hal esnafıyla sohbet etti.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Haller Şube Müdürü Ferda Türker beraber yaptıkları incelemeler kapsamında Akhisar Hal Şefliği Personeli ile bir araya geldiler.
Çalışmalarını yerinde görüp Akhisar hal şefliği personeline çalışmalarında başarı dileyen Başkan Çakır ve Şube Müdürü Türker, görüşmenin ardından Akhisar ilçesinde hal esnafı ile bir araya geldiler. Buluşmanın ardından esnafın sorunları dinleyen Başkan Çakır, esnafa hayırlı işler diledi.

ESNAF ZİYARETTEN MEMNUN
Yapılan ziyaretler sonrasında konuşan hal esnafı Rasim Dingildelen, “Bizleri buraya gelerek ziyaret eden, dinleyen Sayın Başkanımız Serpil Çakır’a ve müdürümüz Ferda Türker’e teşekkür ederiz. Biz Akhisar hal esnafı olarak yaklaşık 10 yıl boyunca üvey evlat muamelesi gördük. Büyükşehir yasasının ardından Sayın başkanımız Cengiz Ergün yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi bizlerle çok ilgilendi. En küçük sıkıntımızda yanımızda oldular. Birlikte görüş alışverişinde bulunduk sık sık geleceklerini söylediler çok memnunuz.” diye konuştu.3

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir