BÜLENT ARINÇ’TAN ŞEHZADELER’E TAM DESTEK…

06 Kasım 2014 Perşembe, 16:12

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ı makamında ziyaret ederek, Şehzadeler’e yapılacak hizmetler noktasında destek istedi. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ise Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’le ilgili Manisa’dan çok olumlu tepkiler aldığını belirterek “Manisa’mıza, Şehzadeler’e yapılacak her güzel hizmette yanınızdayım” dedi.

”MANİSAYA YAPTIĞINIZ HİZMETLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Ankara ziyaretinde Başbakanlık Merkez Binasındaki makamında Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ı ziyaret etti. Başkan Çelik, ziyaret sırasında Şehzadeler ilçesinde yapılacak hizmetlerle ilgili Arınç’tan destek istedi. Başkan Çelik “Geçmiş 40 yıllık başarılı siyasi yaşantınızda halkımızla daima içiçe oldunuz.  Yaptığınız hizmetlerle, duruşunuzla bize örnek oldunuz. Manisa siyasi hayatında marka bir isim olarak Manisa’mızın en güzel hizmetleri alması noktasında her zaman destek oldunuz. Öncelikle bütün hemşerilerimiz adına yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. “dedi.

“ARTIK GELECEĞE DAHA GÜVENLE BAKIYORUZ”

Şehzadeler Belediyesinin yeni bir belediye olarak her geçen gün önemli mesafeler katettiğini belirten Çelik “Her şeye sıfırdan başladık. Bütün dinamikleri ile yepyeni bir belediye kuruyoruz. Zorluklarla mücadele ediyoruz. Ama göreve başladığımız günden bugüne kadar önemli adımlar attık. Her geçen gün daha da iyiye gidiyoruz. 5 yıllık stratejik planımız hazır. Stratejik planımıza Belediye Meclisimizde bütün siyasi grupların tam desteğini aldık.  Artık geleceğe daha güvenle bakıyoruz” dedi. Yapılacak olan projelerde Ankara desteğinin önemli olduğunu vurgulayan Çelik, Arınç’tan yapılacak hizmetlerle ilgili destek istedi.

ARINÇ “ÇELİK’İN BAŞARILI BİR BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞINA İNANIYORUM”

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ise konuşmasında, “Siyasette başarılarla dolu bir geçmişi olan Sayın Ömer Faruk Çelik’in Şehzadeler Belediye Başkanı olarak çok başarılı olacağına inanıyorum. Manisa’dan aldığım bilgilerde de her gün halkın içinde bir belediye başkanı olarak halkımızın büyük beğenisini kazandığınız yönünde. Halkımızla kurduğunuz bu iletişim sizin zor olan görevinizi kolay hale getirecektir. Yapacağınız her güzel hizmette, bir hemşeriniz olarak yanınızda olacağımdan şüpheniz olmasın. Manisalı hemşerilerime de bizden selam götürün. Manisa’mızda, Şehzadelerde hizmetlerin en güzeline layık.  Ankara ayağında kapılarımız sonuna kadar sizlere açık” dedi. Oldukça sıcak bir ortamda geçen ziyaretin Çelik, Arınç’a hediyeler takdim etti.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir