Baylan’dan Başkan Ergün’e Ziyaret

01 Aralık 2014 Pazartesi, 18:46

         MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Yunusemre İlçe Teşkilatı’nı makamında kabul etti. Başkan Ergün, Yunusemre İlçe Başkanlığı’na yeniden seçilen Onur Baylan’a görevinde başarılar diledi.

MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ziyarette bulundu. Başkan Ergün’e görevinde başarılar dileyen Baylan, “MHP Yunusemre İlçe Teşkilatı olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e hem tebrik, hem teşekkür ziyaretinde bulunmak amacıyla buradayız. 8 ay önce çok çetin bir yarıştan inancıyla, doğru hamleleriyle ve sahadaki etkili çalışmalarımızla ilk Büyükşehir Belediyesi’ni Milliyetçi Hareket Partisi kazandı. Bu sebeple Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ü tekrar tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz” diye konuştu.

Başkan Ergün başarı dileklerini iletti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yunusemre Teşkilatı’na seçildikten sonraki dönemde başarılar diledi. Başkan Ergün, “Onur kardeşimize ve yönetici kardeşlerimize bundan sonraki süreçte, mevcut ilçe yönetiminde vereceğiniz hizmetler için başarılar dilerim. Birlik beraberlik olduğu sürece her şey daha güzel olacaktır. Yerel seçimleri geride bıraktık. Önümüzde genel seçimler var. Sahada çalışarak, vatandaşın yanında olmalıyız. Bulunduğumuz makam, Manisa’ya hizmet etme noktasında olan bir makam. Bu süreci hizmet ederek götüreceğiz. Her şeyin hayırlısı olsun sizlere de bu süreçte başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir