Başkan Ergün’ü Duygulandıran Etkinlik

18 Kasım 2014 Salı, 17:49

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Manisa Şubesi Başkanı Necmi Temizel ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.  Başkan Ergün’e övgü dolu sözlerle konuşmasına başlayan Temizel, dernek olarak üçüncüsünü gerçekleştirecekleri ‘İnsanlar Yaşarken de Anılmalı’ adlı etkinliği, Başkan Ergün’ün adına gerçekleştirme kararı aldıklarını ifade etti.

Türkiye Futbol Adamları Derneği Manisa Şubesi Başkanı Necmi Temizel, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün makamına konuk oldu. Ziyarette söz alan Temizel, dernek olarak ‘İnsanlar Yaşarken de Anılmalı’ etkinliğinin üçüncüsünü Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün adına gerçekleştireceklerini belirterek, “Kuruluşundan bu yana sizin de üyesi olduğunuz Türkiye Futbol Adamları Derneği olarak Manisa’da geçtiğimiz yıllarda birçok etkinlik gerçekleştirdik. Bu etkinliklerimizden en önemlisi şüphesiz ki, ‘İnsanlar Yaşarken de Anılmalı’ adlı programımızdır. 2002 yılında bu etkinliğimizi ilk olarak, Manisa’mızın yetiştirdiği ünlü hakemlerden olan Ertuğrul Dilek adına gerçekleştirmiştik. Programın ikincisini ise spora ve sağlığa verdiği katkılar çerçevesinde Tarık Almış adına gerçekleştirmiştik. Yönetim ve denetleme kurulu olarak gerçekleştirdiğimiz toplantılarda bu programın üçüncüsünü sizin adınıza gerçekleştirme kararı aldık” dedi.

Benim için büyük onur

‘İnsanlar Yaşarken de Anılmalı’ programının üçüncüsünün kendi adına düzenlenmesinden duyduğu mutluluğu ifade eden Başkan Ergün ise, “Bu kararı veren tüm yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Çok ince ve nazik bir düşünce. Benim için çok büyük bir onur, mutluluk. ‘İnsanlar Yaşarken de Anılmalı’ adlı programın üçüncüsünün şahsım adına yapılacak olması beni çok fazlasıyla duygulandırdı” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir