Başkan Ergün’den Bir Günde İki Açılış

21 Kasım 2015 Cumartesi, 17:34

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, esnaf Kazım Özerdem tarafından hizmete sokulan Özerdem İnşaat ve Gayrimenkul adlı işyerinin açılışına katıldı. Başkan Ergün, ardından MHP eski Milletvekili Hüseyin Akgül’ün oğlu Ertuğrul Akgül ortakları Ömer Çayırlı ve Yalçın Kaplan’ın Panera Nokta Unlu Mamuller işyerinin açılışını da gerçekleştirdi. Başkan Ergün, işletmecilere hayırlı kazançlar temennisinde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilk olarak Çarşı Mahallesi’nde hizmet verecek esnaf Kazım Özerdem’in Özerdem İnşaat ve Gayrimenkul adlı işyerinin açılışına katıldı. Burada esnaf ile sohbet etme fırsatı da bulan Başkan Ergün, iş yeri sahiplerine hayırlı kazançlar dileğinde bulundu. Başkan Ergün, daha sonra MHP eski Milletvekili Hüseyin Akgül’ün oğlu Ertuğrul Akgül ortakları Ömer Çayırlı ve Yalçın Kaplan tarafından Alaybey’de hizmet verecek Panera Nokta Unlu Mamuller işyerinin de açılışına katıldı. Başkan Ergün, açılışlarını gerçekleştirdiği işyerleri sahiplerine hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

Başkan Ergün Esnafla İç İçe

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Çeşnigir Camii’nde kıldığı Cuma namazının ardından Şehzadeler İlçesi’nde esnafla selamlaşarak, bol bol sohbet etme fırsatı buldu. Esnafın taleplerini de dinleyen Başkan Ergün, istekleri olan vatandaşlarla tek tek ilgilendi hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkan Ergün'den Bir Günde İki Açılış (11)

Başkan Ergün'den Bir Günde İki Açılış (18)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir