Başkan Çerçi’den Vakıfbank Türkbirliği Ortaokulu’na ziyaret

13 Kasım 2014 Perşembe, 13:01

Vakıfbank Türkbirliği Ortaokulu’nu ziyaret eden Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi, velilere ve öğrencilere aşure dağıttı. Okulu da gezen Çerçi’ye bir gurup öğrenci sürpriz yaparak flüt konseri verdi.

Vakıfbank Türkbirliği Ortaokulu’nda Fen Sokağı’nın açılışı törenle yapıldı. Okul bahçesinde ise aşure kazanları kuruldu, velilere aşure ikram edildi. Yapılan etkinliğe katılan Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi, vatandaşlar ve öğrencilerden büyük ilgi gördü. Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Şengül ile birlikte okulu gezen Başkan Çerçi, okul müdürü Hatice Erdoğmuş’tan bilgi aldı.

ANLAMLI KONSER

Okulun müzik gurubu, Başkan Çerçi’ye anlamlı bir sürpriz yaptı. Müzik öğretmeni Meltem Yaşa önderliğindeki öğrenciler flütle Çanakkale Türküsü, İzmir Marşı ve Yemen Türküsünü çaldılar. Başkan Çerçi ve beraberindekiler mini konserde türküleri ilgiyle dinlediler.

Konserin ardından öğretmen ve öğrencilere teşekkür eden Başkan Çerçi, okul çıkışında ise öğrencilerin yoğun ilgisi nedeniyle zor anlar yaşadı. Öğrencilerin imza istediğini kırmayan Çerçi, okuldan alkışlar eşliğinde ayrıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir