BAŞKAN ÇERÇİ’DEN ENGELLİLERE ZİYARET

02 Aralık 2014 Salı, 17:43

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Engelliler Günü dolayısıyla ilçede engelli bireyleri bulunan aileleri evlerinde ziyaret etti. Başkan Çerçi’ye Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya ve bazı birim müdürleri eşlik etti.

Ziyaretlerde Belediye Başkanı Mehmet Çerçi ailelere çeşitli hediyeler vererek sohbet etti. Ziyaret anında duygusal anlar yaşanırken Çerçi, sorunları da dinledi.

Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, belediye olarak kısa sürede bir çok sosyal projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, “Hazırladığımız projeler her kesime hitap ediyor. Şuana kadar yaptığımız projelerden olumlu tepkiler aldık. Bu gün engelliler günü  ama engelliler sadece bir gün değil her gün hatırlanmalıdır. Biz de engellileri düşünerek projelerimizle engelliler desteğimiz devam ediyor. Engelli kardeşlerimizin toplumda hak ettiği hayat şartlarına kavuşturulması amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Engellilerimizin toplumsal hayatta varlık göstermeleri ve o hayatta yer bulmaları tüm toplumu zenginleştirecek ve güçlendirecektir” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir