BAŞKAN ÇERÇİ ODA BAŞKANLARININ SIKINTILARINI DİNLEDİ

03 Eylül 2014 Çarşamba, 14:59

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Esnaf ve Sanatkarlar oda başkanları ile kahvaltıda buluştu.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltıya, Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Şehir Meclisi Üyesi Ahmet Karakaş, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Kırlı, Tamirciler Odası Başkanı Ahmet Ülke, Marangozlar Odası Başkanı Zeki Apak, oda yöneticileri ve esnaflar katıldı.

Kenan Evren Sanayi Sitesinde güvenlik ve temizlik başta olmak üzere birçok sıkıntılarını olduğunu ve bu sıkıntıların yıllardan beri çözülmediğini belirten Tamirciler Odası Başkanı Ahmet Ülke, “Bizim sanayi sitesinde esnaflarımızın bir çok sıkıntısı var. Biz bu sorunlarımızın yazılı olduğu raporu Sayın Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza verdik. Burada ışıklandırma direkleri, yeşil alanlar, otopark sıkıntıları gibi bir çok sorunumuzu yazılı rapor olarak verdik. İnşallah bu sorunlarımıza çözüm bunacaktır’’dedi. Ahmet Ülke ayrıca site yönetimi kurulması için çalışmalara başlayacaklarını, bu yönetim ile sorun ve sıkıntıların daha hızlı çözüme ulaşabileceklerini söyledi.

Esnafların ve oda başkanlarının sorunlarını dikkatle dinleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Temizlik işlerini Büyükşehir belediyesinden devir aldıklarını ve ilerleyen günlerde temizlik başta olmak üzere diğer konularla ilgili de çalışmaların başlayacağı dile getirdi.

Seçim öncesinde ziyaret ettiği Kenan Evren Sanayi Sitesi’nde sorunları yakından bildiğini ve projeler arasında da yer aldığını belirten Başkan Çerçi, “Seçim öncesinde esnaflarımızı tek tek ziyaret ederek destek isteyip sorunlarını dinlemiştik. Onlar bize desteklerini verdiler. Şimdi sıra bizde ve bizde en kısa sürede gerekli çalışmalara başlayacağız”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir