BAŞKAN ÇERÇİ KARAKÖY SAKİNLERİYLE BULUŞTU

28 Kasım 2014 Cuma, 15:31

Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi, sabah saat 06.00’da, birlikte sabah namazını eda ettiği vatandaşlarla Mak-Göç Derneği’nde kahvaltı yaptı, sorunları dinledi.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi, vatandaşlarla çeşitli etkinliklerde bir araya geliyor.  Başkan Çerçi, sabah namazı için Karaköy’de Hacı Yahya Cami’nde vatandaşlarla buluştu. Sabah namazı sonrası cami çıkışında tek tek herkesin elini sıkan Çerçi, vatandaşlarla sohbet etti, esnafa hayırlı işler diledi.

MAK-GÖÇ’TE KAHVALTI

Başkan Çerçi’nin ikinci durağı Makedon Göçmenleri Derneği oldu. Belediye Sosyal İşler Müdürlüğü’nün de katkılarıyla dernek binasında vatandaşlarla kahvaltı yapan Çerçi, sorunları dinledi. Her fırsatta mahalleri gezdiğini dile getiren Çerçi, “Onlarla birebir temas kurmak, onların elini sıkıp, hasbıhal etmek çok önemli. Vatandaş bizim onlara ne kadar yakın olduğumuzu biliyor. Tüm mahallerimizi gezip, sorunları yerinde tespit ediyoruz. Varsa çaresi hemen gerekeni yapıyoruz. Zaman gerektiren bir sorun ise en kısa zamanda çözmeye çalışıyoruz.” dedi.

Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak, Özel Kalem Müdürü Semih Coşkun ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Mustafa Süzer’in de katıldığı programda mahalle sakinleri Başkan Çerçi’ye teşekkür ettiler.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir