BAŞKAN ÇERÇİ ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

25 Kasım 2014 Salı, 17:24

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 50. Yıl Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Çerçi, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi, çocuklara ise okul klasörü hediye ederek onları sevindirdi.

Mahalle muhtarlığı önünde gerçekleşen ekinliğe Belediye Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Engin Yüksel ve bazı mahalle muhtarları katıldı.

Lokma ikramının da yapıldığı etkinlikte duaların okunmasının ardından Mehmet Çerçi, Ramis Şiyak ve Engin Yüksel ile birlikte vatandaşlara aşure dağıttı.

Etkinlikte vatandaşlarla sohbet eden Çerçi, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. Çerçi çocukları ise okul klasörü hediye ederek sevindirdi.

MUHTARDAN ÇERÇİ’YE TEŞEKKÜR

50. Yıl Mahalle Muhtarı Erol Akar, Mehmet Çerçi’nin bugüne kadar yaşanmayan güzel şeyleri yaşattığını ifade ederek “ Belediye Başkanı Sayın Dr. Mehmet Çerçi’ye muhtarlar adına teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyoruz. Bütün mahallerde hayırlarından dolayı Cabbar Kara’ya da teşekkür ediyorum” dedi.

Her mahallede sık sık gerçekleştirilen etkinliklerle vatandaşlar ile bir araya geldiklerini belirten Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, “Belediye olarak çok iyi işler yapıyoruz. Bu süreçte vatandaşlarımızın da sorunlarını dinliyor, sıkıntıların çözümü noktasında elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Yunusemre ilçesinde hiçbir mahalle ayrımı yapmadan hizmet edeceğiz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir