BAŞKAN ÇELİK’TEN ANLAMLI ZİYARET

24 Mart 2016 Perşembe, 12:33

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik Yaşlılar haftası nedeni ile Süleyman-Selvet Taşkıncan ile Abdulkadir-Hasibe Ertan’ ı evinde ziyaret etti.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik 18 – 24 Mart Yaşlılar haftası nedeni ile 2 yaşlı aileyi evlerinde ziyaret etti. Süleyman – Selvet Taşkıncan ile Abdulkadir – Hasibe Ertan’ ı evlerinde ziyaret eden Başkan Çelik “18 – 24 Mart Yaşlılar haftası nedeni ile bu gün iki büyüğümüzü evlerinde ziyaret ettik. Göreve geldiğim günden bu güne kadar zaten büyüklerimizi her fırsatta ziyaret ediyordum. Bu günde Yaşlılar haftası nedeni ile böyle bir ziyaret yapalım istedik. Fikirleri her zaman bizlere yol gösteren büyüklerimizi önemsiyoruz. Şehzadeler Belediyesi olarak ta büyüklerimize büyük önem veriyoruz. Bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak öncelikli görevlerimiz arasındadır. Bu gün bizleri evlerinde sıcak bir ortamda ağırlayan değerli büyüklerimize çok teşekkür ediyorum. Tüm büyüklerimizin yaşlılar haftasını kutluyorum” dedi. Başkan Çelik ziyaretlerin sonrasında evlerinde ziyaret ettiği Süleyman – Selvet Taşkıncan ile Abdulkadir – Hasibe Ertan’ a hediye verdi.

ŞEHZADELER BELEDİYE BAŞKANI ÖMER FARUK ÇELİK YAŞLILAR HAFTASI NEDENİ İLE SÜLEYMAN-SELVET TAŞKINCAN İLE ABDULKADİR-HASİBE ERTAN’ I EVİNDE ZİYARET ETTİ. (AYKUT YENİÇAĞ/MANİSA-İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir