“Başkan Çelik Adakale Mahallesinde İncelemelerde Bulundu”

13 Ekim 2014 Pazartesi, 16:15

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Çoban Adakale Mahallesinde bir dizi incelemelerde bulundu. Mahalledeki tüm sokaklarda inceleme yapan Başkan Çelik inceleme esnasında vatandaşların taleplerini dinledi, sorunların en kısa sürede çözüleceğini ifade etti.

Geçtiğimiz gün Adakale mahallesinde bir dizi incelemelerde bulunan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik mahalle Muhtarı Ali Dinç ve vatandaşlar tarafından iletilen sorunları yerinde inceledi. Belediye teknik ekipleriyle birlikte yapılan incelemelerde Başkan Çelik sorunları tek tek not ettirdi. İnceleme esnasında Adakale mahallesinin birçok sorununu tespit ettiklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Bu gün belediye başkan yardımcımız, teknik ekiplerimiz ve muhtarımız ile birlikte Adakale mahallemizi gezdik. Mahallemizde sokak, sokak incelemelerde bulunduk. Mahallemiz ile ilgili sorunları yerinde gördük, tespit ettik. Yapılması gerekenler ile ilgilide gerek muhtarımızla gerekse mahallede yaşayan vatandaşlarımız ile fikir alışverişinde bulunduk. Mahallemizde neler yapılması gerektiğine de yine birlikte karar verdik. Önümüzdeki günlerde de tespitini yapmış olduğumuz sorunları tek tek çözeceğiz. Bizimle birlikte çalışan değerli muhtarımız ve azalarına çok teşekkür ediyorum. İnşallah Adakale mahallemizde, belediye, muhtarlık ve halkımızla el birliği ile hem en güzel hizmetleri yapacağız, hem de yapılacak olan hizmetleri hep birlikte muhafaza edeceğiz. Mahallemizde yaptığımız incelemelerde bizlere yardımcı olan teveccüh gösteren tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum dedi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in ziyaretin dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Adakale mahalle muhtarı Ali Dinç “  Bu gün bizleri kırmayarak mahallemize gelen ve sorunları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik’e çok teşekkür ediyorum. Tespiti yapılan sorunların en kısa sürede çözüleceğine olan inancımız tamdır” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir