BAŞKAN BAYBATUR’DAN GÖKALP’E İADE-İ ZİYARET

03 Aralık 2014 Çarşamba, 16:52

AK Parti İl Başkanı Murat Baybatur, daha önce kendisini ziyarete gelen Yunusemre İlçesine bağlı Yenimahallede ikamet eden doğuştan Serebral palsi hastası olan Cumhurbaşkanı Erdoğan sevdalısı 14 yaşındaki Gökalp Uzyiğit’e iade-i ziyaret yaptı.

Başkan Baybatur’a ziyarette, İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı Müzeyyen Yoğurtçu,  İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özer, AK Parti Şehzadeler İlçesi Şehitler Mahalle Başkanı Akın Atçı ve Göktaşlı Mahalle Başkanı Enver Çalışkan’da eşlik etti.

Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Gökalp Uzyiğit’e “kardeşim” diye hitap eden Başkan Baybatur, “Gökalp kardeşimizle, 10 Ağustos tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden önce bizleri ziyarete geldiklerinde tanışmıştık. O günden beri kendisi ile iyi bir diyaloğumuz iyi bir abi kardeşliğimiz var. Kurban bayramında gerçekleştirdiğimiz bayramlaşma programında da beraberdik. Uzun süreden beri yapmak isteyip de bir türlü fırsat bulamadığımız iade-i ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Allah nasip ederse eğer bir sonraki ziyaretimizde belediye başkanlarımızla beraber geleceğiz. Gökalp kardeşimize ve ailesine bizlere göstermiş olduğu misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyoruz. “diye konuştu.

Gökalp başta olmak üzere anne ve babası da ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Baybatur ve beraberindekilere ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir