Bakanlık’tan MASKİ’ye Ziyaret

07 Kasım 2014 Cuma, 15:48

Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan Müsteşar Yardımcısı Mehmet Bahaettin Kaptan, MANİSA Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü (MASKİ) Yakup Koç’u makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan Müsteşar Yardımcısı Mehmet Bahaettin Kaptan, MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç’u ziyaret etti. Ziyarette, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran, MASKİ Plan Proje ve İnşaat Dairesi Başkanı Bircan Kaynak, MASKİ Atıksu Dairesi Başkanı Ulvi Kaynak ve davetliler hazır bulundu. MASKİ’nin ilin tamamına hizmet verecek olmasının zorlu bir görev olduğuna dikkat çeken Kaptan, “MASKİ Genel Müdürlüğü tüm Manisa’yı düşünerek görevini ifa etmek durumunda. Manisa geniş bir coğrafyaya sahip. Bu yüzden MASKİ üstlendiği misyonuyla tüm Manisalıların memnuniyet duyacağı şekilde altyapı çalışmalarını gerçekleştirmeli” dedi.

MASKİ Yoğun Mesai Harcıyor

MASKİ’nin üstlendiği görev dolayısıyla tüm Manisa’nın geleceğini şekillendiren çalışmalar içinde olduğunu ifade eden MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, “MASKİ olarak, tüm ekiplerimizle ilçelerimizde yoğun mesai harcayarak, altyapı ve kanalizasyon çalışmalarına devam ediyoruz. Su kaynaklarının yetersizliğini bilerek, kaynakları etkin ve verimli bir şekilde kullanmak ve geliştirmek için çözüm stratejileri geliştirmeyi hedefliyoruz. Bu noktada kaynaklarımızın yetersizliğini gidermek amacıyla Devlet Su İşleri (DSİ) ile de ortak bir şekilde neler yapabiliriz konusunda görüşüyoruz. Çalışmalarımızda bizlerden desteğini esirgemeyen ve ziyaretiyle bizleri onurlandıran Müsteşar Yardımcımız Bahaettin Kaptan’a teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir