Aydemir’den Müsiad’a Ziyaret

15 Eylül 2014 Pazartesi, 18:05

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Manisa Şubesi Başkanı Abdullah Tekin’i ziyaret etti.

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Manisa Şubesi Başkanı Abdullah Tekin’e nezaket ziyaretinde bulundu. MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Aydemir’e AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ve AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Engin Yüksel eşlik etti.

“2023 HEDEFLERİNE SİZLERLE BERABER ULAŞACAĞIZ”

Konuşmasına 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının hayırlı olması dileklerinle başlayan AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, hükümet olarak, ülke olarak eğitime büyük önem verdiklerini kaydetti. Aydemir, “Biz toplum olarak ülke olarak hükümet olarak eğitime büyük önem veriyoruz. Geleceğimizi teminat altına almak istiyorsak ki öyle eğitime büyük önem vermeyi gerektiğini bilenlerdeniz. Sizlerde aynı duygu ve düşünce içerisinde olduğunuzu biliyoruz. İş adamlarının nabzını en iyi tutan kuruluşlardansınız. Bizlerde sizleri ziyaret edip, iş adamlarımızın varsa sıkıntılarını dinleyerek Manisa milletvekilleri olarak üzerimize düşeni mecliste yapıyoruz. Sanayi ve tarım şehri olan Manisa, ekonomisi ile tarımı ile sanayisi ile büyük bir şehir. Sizler, iş adamlarımızla el ele vererek Manisa’yı daha da büyütmek için gece gündüz çalışıyorsunuz. 2023 hedeflerine sizlerle beraber daha rahat bir şekilde ulaşacağımıza inanıyoruz.”diye konuştu.

“HÜKÜMETİN EKONOMİK POLİTİKALARINI DESTEKLİYORUZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden MÜSİAD Manisa Şube Başkanı Abdullah Tekin ise, “MÜSİAD ülkemizin, başta ekonomik açıdan kalkınmasına demokratikleşmesine insan hak ve özgürlüklerin arttırılmasına yönelik büyük bir çaba harcayan kurumların başında gelmektedir. Manisa’mız ülkemizin önemli bir ticaret, sanayi, tarım ve kültür kenti. Ülkemizin 2023, 2053 v3 2071 hedeflerine ulaşması içinde Manisa’mız gerçekten önemli bir yere sahip. Bizim amacımızda şehrimizin ekonomik açıdan kalkınmasına öncülük etmek. Bunu da sadece Manisa MÜSİAD olarak değil, Genel Merkezimizin öncülüğünde Türkiye’deki bütün Şubeleriyle ve yurt dışındaki irtibat noktaları ile beraber yapmaya gayret ediyoruz. Hükümetimizin ekonomik politikaları başta olmak üzere diğer alanlarda yaptığı faaliyetleri destekliyoruz.”şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir