Akhisar Hali’nin Devri Tamamlandı

17 Eylül 2014 Çarşamba, 15:37

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde gerçekleştireceği hizmetler ile ilgili yapılanmasını sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ hizmetlerinden sonra Akhisar Sebze-Meyve Toptancı Hal Müdürlüğü de Büyükşehir Belediyesi’ne devroldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Haller Şube Müdürlüğü, Akhisar Sebze Meyve Toptancı Hal Müdürlüğü’nü devraldı. Devir teslim protokolünü Büyükşehir Belediyesi Haller Şube Müdürü Ferda Türker ve Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Latif Çakmak ile Zabıta Müdürü Hasan Karabacak gerçekleştirdi. Devir işlemlerinin ardından Akhisar Hal esnafı, işlemlerin hayırlı olmasını dileyerek, yetkililere baklava ikramında bulundu.

Hal Esnafıyla Bir Araya Geldi

Büyükşehir Belediyesi Haller Şube Müdürü Ferda Türker, devir teslim işlemlerinin ardından Akhisar Hal Müdürlüğü personelleri ve esnaflarıyla bir araya gelerek yapılacak çalışmalar ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulundu. Sohbet esnasında hal personeli hayırlı olsun dileklerinde bulunurken Haller Şube Müdürü Ferda Türker de, “Büyükşehir Yasasıyla hizmet vereceğimiz alan genişledi. Bizler de ilçelerde yapacağımız çalışmaları şekillendiriyoruz. Bu kapsamda ilk olarak Akhisar Sebze Meyve Toptancı Hal Müdürlüğü’nü devraldık. Bu devir teslim işleminin hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah Şube Müdürlüğümüz olarak ilçelerimizde standart uygulamalarla birlikte hem tüketicilere kaliteli sebze ve meyve ulaşmasına vesile olur, hem de üreticilerimizin ihracata olan katkılarına destekte bulunuruz” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir