AK Gençlik Öğretmenleri Unutmadı

24 Kasım 2014 Pazartesi, 17:02

AK Parti Manisa İl Gençlik Kolları Başkanlığı, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle, Manisa Yunusemre Çağatay Uluçay Ortaokulunu ziyaret ederek, öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Özkan, Teşkilat Başkanı Turan Gökarslan, Tanıtım ve Medya Başkanı Aykut Büyüktaş, Seçim İşleri Başkanı Ender Gök, Halkla İlişkiler Başkanı Aykut Toplar ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri İle birlikte Manisa Yunusemre Çağatay Uluçay Ortaokulunu ziyaret ederek, Okul Müdürü Yaşar İzgüt’ü ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.

AK Parti Manisa Gençlik Kolları İl Başkanı Halil Özkan, ziyaret hakkında yaptığı açıklamada, “Memleketin geleceğini şekillendiren irfan ordusunun mensupları olan öğretmenlerin, fedakarlıkla verdikleri hizmet neticesinde geleceğe güvenle bakabiliriz. İnsanı üstün kılan temel vasıflarından biri öğrenebilen ve öğretebilen bir varlıktır. Öğretmen insanları eğitmeyi ve öğretmeyi meslek edinen, eğitim kurumlarında çocuk ve gençlerin eğitim ve öğretimine rehberlik eden, yön veren ve hayata hazırlayan kimsedir. Öğretmen, medeniyetin temel taşıdır. Geleceğimizin teminatı ve en değerli varlığımız olan çocuk ve gençlerimizin çağın gerektirdiği bilgi ve becerilerine sahip, milli kültür ve tarihimize bağlı kişiler olarak yetişmeleri için hiçbir fedakârlığı esirgemeyen öğretmenlerimize ne kadar minnet duysak azdır. Bunun içindir ki; Öğretmenler Günü, onların kıymetini bir kez daha düşünüp anlamamızı sağlayan önemli bir gündür. Bu duygu ve düşüncelerle, istikbalimizin teminatı öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü en kalbi duygularımla kutlar, başta Baş Öğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve saygı ile anıyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir