Son Dakika
21 Şubat 2018 Çarşamba

Ahmetli Mahalleleri Büyükşehir’le Güzel

19 Aralık 2016 Pazartesi, 11:25

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli’de Hacıköseli ve Bahçecik Mahallelerinin yollarını kilit parke taşı döşeyerek yeniledi. Hacıköseli Mahallesine 25 bin metrekare, Bahçecik Mahallesine ise 17 bin metrekare kilit parke taşı döşendi.

İl genelinde yolların kalitesini yükseltmek ve ulaşım sorunlarını azaltmak için yol ağında çalışmalar yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli’de iki mahallenin daha yollarını yeniledi. Hacıköseli ve Bahçecik Mahallelerine kilit parke taşı döşendi. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, mahallelerin yazın toz topraktan kışın ise çamurdan kurtulduğunu belirtti. Yenilenen yolların ulaşım standardını da yükselttiği belirtilirken Hacıöseli Mahallesine 25 bin metrekare, Bahçecik Mahallesine de 17 bin metrekare olmak üzere iki mahalleye toplamda 42 bin metrekarelik kilit parke taşı döşendiği ifade edildi.

“Hemşerilerimiz en iyisini hak ediyor”

Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak sorumluluk alanlarındaki tüm bölgelere en güzel hizmetleri sunmanın çabası içinde olduklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün öncülüğünde mahallelerimizde yoğun bir çalışma içindeyiz. Köyden mahalleye dönen yerleşim yerlerimizi tam manasıyla mahalle yapmak için adeta seferberlik içindeyiz. Çünkü Manisa merkezindeki vatandaşımızla Hacıköseli ya da Bahçecik Mahallesinde yaşayan vatandaşımız arasında hiçbir fark olmamalı. Hemşerilerimiz her şeyin en güzelini hak ediyor” diye konuştu.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir