Yunusemreli Muhtarlar Federasyona Bağlandı

12 Temmuz 2014 Cumartesi, 10:00

Yunusemre Muhtarlar Derneği, Türkiye Muhtarlar Federasyonu’na bağlanmalarını Belediye Başkanı Mehmet Çerçi ile birlikte pasta keserek kutladı.

Türkiye Muhtarlar Federayonu’na başvurmalarının ardından bağlanan Yunusemre Muhtarlar Derneği’nin rozet takım töreni Tevfik Lav tesislerinde yapıldı.

Programa Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Türkiye Muhtarlar Konfederasyon Başkanı Hüseyin Akdeniz, Ege Bölge Federasyonu Başkanı Ayşe Taylan, Yunusemre Muhtarlar Derneği Başkanı Arif Varol, Yunusemere ilçesi muhtarları ve İzmir’de görev yapan muhtarlar katıldı. Gerçekleşen törende Başkan Çerçi, Yunusemreli muhtarlara rozetlerini taktı.

BİLGİSAYAR SERTİFİKASI GETİREN MUHTARA BİLGİSAYAR
Programda konuşan Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, “Muhtarlarımıza benim bir sözüm var. Bilgisayar sertifikası getirene bilgisayar hediye edeceğiz. Muhtarlarımız verdiğimiz bilgisayarları kendileri kullanacak. Onun için her muhtardan bilgisayar sertifikası bekliyorum. Bu gün derneğimizin rozet takımı var. Muhtarlarımızla da her zaman bir araya geliyoruz. Bizde yeni kurulan bir belediyeyiz. Çalışmalarımız karşılıklı anlayış içerisinde devam ediyor. İnşallah biz de bu ara yapılanmamızı sağlıyoruz. Baya bir mesafe aldık. Önümüzdeki günlerde hizmetlerle beraber olacağız. Konfederasyon ve federasyon başkanlarımıza ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir