Yunusemre’de 8 muhtarlık binasının yapımı tamamlandı

15 Mart 2017 Çarşamba, 14:43

Yunusemre Belediyesi ilçede muhtarlık binası bulunmayan mahallelere vatandaşların daha rahat ve sağlıklı hizmet alabilmeleri için muhtarlık binası yapıyor. Ekiplerin özverili çalışmaları sonucu ilçede 8 muhtarlık binasının yapımı tamamlandı.
Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçede ihtiyaç duyulan mahallelere muhtarlık binası yapma çalışmalarını sürdürüyor. Özveriyle yürütülen çalışmalar kapsamında merkezde 4, kırsalda ise 4 olmak üzere 8 mahallenin muhtarlık binası tamamlandı.
Muhtarlıkların yerel yönetimlerin kılcal damarları olduğunu kaydeden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Muhtarlarımızın vatandaşa daha sağlıklı hizmet edebilmesi, vatandaşımızın muhtarlarımıza daha rahat ulaşabilmesi için ihtiyaç duyulan mahallelerimize muhtarlık binaları yapıyoruz. Şu anda Atatürk, 50. Yıl, 75. Yıl, Barbaros, Yuntdağı Yenice, Beydere, Koruköy ve Kayapınar mahallelerinde muhtarlık binalarının yapımını tamamladı. Ekiplerimiz ilçemizde muhtarlarımızın daha iyi hizmet vermesini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürecek” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir