YUNUSEMRE BELEDİYESİ’NDEN JEST

07 Kasım 2014 Cuma, 20:26

Bu yıl 8.kez ziyaretçilere kapılarını açan Uluslararası Manisa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Yunusemre Belediyesi destek verdi. Belediyeye ait araçlar Yuntdağı’ndaki üreticileri ücretsiz olarak fuara taşıdı. Çiftçiler, Başkan Mehmet Çerçi’ye desteğinden dolayı teşekkür ettiler.

Manisa’nın en önemli etkinlikleri arasına yer alan Uluslararası Manisa Tarım ve Hayvancılık Fuarı bu yıl Fuar Merkezi’nde yapılıyor.  SNS Fuarcılık tarafından organize edilen fuarda İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Denizli, Trabzon, Mersin ve Konyalı firmaların yanı sıra Almanya, Avusturya, Fransa, ABD ve Hollandalı firmaların Türkiye distribütörleri yer alıyor.

YUNUSEMRE BELEDİYESİ’NDEN JEST

Toplam 107 firmanın katılım gösterdiği fuar 6-9 Kasım tarihleri arasında Manisa Fuar Merkezi’nde ziyaret edilebilecek. Yunusemre Belediyesi de fuara destek verdi. Belediyeye ait araçlar Yuntdağı’ndaki üreticileri ücretsiz olarak fuara taşıdı. Fuarı gezen üreticiler tekrar araçlarla geri adreslerine götürüldüler. Yuntdağlı çitçiler, Başkan Mehmet Çerçi’ye desteğinden dolayı teşekkür ettiler.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir