Yunusemre Ailesi Personelinin Yanında

14 Ağustos 2014 Perşembe, 10:19

Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya, Zabıta Müdürlüğü’nde görev yapan Mehmet Kadri Kurt’u mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya, Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar ve Kültür Sosyal İşleri Müdürü Şaver Yüksel ile birlikte dünya’ya yeni gelen çocuklarının mutluluğunu yaşayan Mehmet Kadri Kurt ve Eşi Bahar Kurt çiftini evinde ziyaret etti. Yeni doğan Ömer Faruk bebeği seven Kılıç Kaya ziyarette bebeğe çeyrek altın taktı.

Yunusemre ailesi olarak personellerinin iyi ve kötü günde her zaman yanlarında olduklarını söyleyen Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya, “Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatı ile tüm personelimiz ile aile gibi yakından ilgileniyoruz. Doğum, hastalık ve vefat gibi durumlarda birim müdürlerimiz tarafından bilgilendirilerek yapılması gereken çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Yunusemre Belediyesi personelinin sadece mutlu günlerinde değil, sıkıntılı zamanlarında da yanlarında bulunuyoruz. Yunusemre ailesi olarak sosyal belediyecilik alanında ki çalışmalarımıza tüm hızımızla devam edecek ve farkımızı ortaya koyacağız” dedi.

Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde görev yapan Mehmet Kadri Kurt ise “Allah belediye başkanımızdan razı olsun. Bunca yıllık memuriyet hayatımda ilk defa böyle bir olay ile karşılaşıyorum. Belediye Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.